Porsche Panamera Do Ślubu

Porsche Panamera do ślubu

Szukasz olśniewającego samochodu do ślubu? Chcesz wynająć sportowe auto? Porsche Panamera to samochód, który spełnia oba warunki. To połączenie elegancji ze sportowym stylem. W ofercie naszej wypożyczalni wypożyczysz Porsche Panamera 4 E-Hybrid w wersji Executive! To przedłużona wersja z tyłu, wyjątkowo wygodna dla Panny Młodej, nawet gdy ma rozłożystą suknię ślubną.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że wynajem Porsche do ślubu to dobra opcja z wielu powodów.

Zarezerwuj samochód już dziś!

Porsche Panamera to pojazd łączący elegancję, zaawansowaną technologię oraz niezwykły komfort. Dodając do tego prestiż, jaki wypracowała marka, jest to jeden z najlepszych wyborów, jeśli szukasz sportowego auta do ślubu. Jesteśmy pewni, że auto tego niemieckiego producenta spełni wymagania każdego klienta.

Porsche Panamera – słynny model marki

Porsche Panamera to samochód segmentu F, produkowany od 2010 roku, którego nazwa nawiązuje do wyścigów Carrera Panamericana. Przez wielu uznawany jest za flagowy model marki. Nic w tym dziwnego, w końcu Panamera stała się pierwszą w historii tego niemieckiego producenta limuzyną, którą zaczęto produkować w momencie, gdy zwiększał się popyt na tak zwane 4-drzwiowe coupé. Sam model bazował na prototypie z końca lat.80 ubiegłego wieku, jakim było Porsche 989.

Druga generacja Panamery pojawiła się w 2016 roku i w tym przypadku jest ona dostępna również w wersji kombi, co zdarzyło się po raz pierwszy w historii tego producenta.

Jakie korzyści zyskujesz, wybierając ofertę Wedding Car Service?

  • Wynajmujesz wygodne i efektowne auto sportowe, które na pewno zachwyci gości i ozdobi każdy ślub.
  • Na życzenie klienta możemy przystroić samochód naturalnymi kwiatami wraz z dodatkami.
  • Oferujemy sesję zdjęciową w dniu ślubu w cenie pojazdu, jeśli odbędzie się we wskazanym przedziale czasowym.
  • W bezpieczny i komfortowy sposób wynajmiesz u nas auta do ślubu.
  • Istnieje możliwość wynajęcia Porsche Panamera do ślubu wraz z kierowcą.
  • Gwarantujemy też punktualność i miłą atmosferę w trakcie przejazdu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wynająć Porsche Panamera do ślubu? Skontaktuj się z nami – telefonicznie lub za pomocą maila.

Działamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy!