Jaguar Do Ślubu

Szukasz efektownego samochodu, który będzie dobrze prezentować się na zdjęciach? Zależy Ci na tym, aby wybrany pojazd podkreślił wyjątkowy charakter uroczystości? Jaguar F-Type Cabrio spełni oba te wymagania. Już teraz w naszej wypożyczalni możesz wynająć ten model tylko za 1700 złotych.

Zarezerwuj Jaguara na wybraną datę

Jaguar F-Type Cabrio to jeden z tych pojazdów, który robi ogromne wrażenie. Model ma wiele zalet, z powodu których warto wynająć go na ślub. Wśród nich należy wymienić m.in. doskonale wyważoną i elegancką sylwetkę, dopracowane pod każdym szczegółem wnętrze czy innowacyjne rozwiązania, w które pojazd jest wyposażony. Te dwie ostatnie cechy sprawiają, że jazda tym samochodem jest prawdziwą przyjemnością. Nic więc dziwnego, że coraz częściej Młode Pary decydują się pojechać Jaguarem do ślubu.

Sprawdź, dlaczego warto wybrać naszą ofertę

  • Efektowny, komfortowy i przykuwający uwagę – wynajmując Jaguara do ślubu, masz szansę przyjechać do kościoła bądź pod urząd stanu cywilnego efektownym pojazdem.
  • Umożliwiamy wynajęcie samochodu wraz z kierowcą.
  • Oferujemy również przystrojenie Jaguara naturalnymi kwiatami i dodatkami – jest to opcja dodatkowa.
  • W cenie pojazdu Młoda Para może także skorzystać z sesji zdjęciowej, która odbywa się we wskazanym przedziale czasowym.
  • Szybko, bezpiecznie i sprawnie wynajmiesz u nas wybrany samochód.
  • Jesteśmy rzetelni i terminowi. Zapewniamy miłą atmosferę w trakcie jazdy.

Chcesz pojechać Jaguarem do ślubu? Spodobał Ci się model F-Type Cabrio bądź inny pojazd z naszej oferty? Skontaktuj się z nami – zadzwoń do nas 504 279 511 lub napisz pod adres e-mail biuro@weddingcarservice.pl

Zapraszamy!