Ferrari Do Ślubu

Ferrari do ślubu

Wyjątkowe sytuacje, wymagają wyjątkowych rozwiązań – tak właśnie jest w przypadku ślubu. Jeśli szukasz sportowego auta, którym Młoda Para podjedzie do kościoła, urzędu bądź na salę weselną, wynajem Ferrari będzie doskonałym wyborem! Samochody tego włoskiego producenta łączą w sobie elegancję ze sportowym stylem, co sprawia, że są idealne do uczczenia tak niezwykłej okazji.

Wynajem Ferrari do ślubu i na wesele

Przejażdżka Ferrari to marzenie niejednej osoby. Teraz możesz zrealizować ten cel i to w dodatku w tak wyjątkowy dzień, jakim jest dzień Twojego ślubu. Samochody sygnowane logo tego włoskiego producenta są chętnie wybierane przez Młode Pary, co nie jest dziwne, biorąc pod uwagę wszystkie atuty tych samochodów.

Największą zaletą Ferrari jest to, że łączy sportowy charakter z elegancją, luksusem i niebywałym komfortem. Samochód od razu przyciąga wzrok, przez co stanowi wyjątkową ozdobę uroczystości. Ferrari zachwyci nie tylko Młodą Parę, ale również wszystkich gości.

Na obecną chwilę w naszej wypożyczalni możesz wynająć Ferrari California T – pojazd typu Gran Turismo (GT) – w kolorze białym w cenie 2300 złotych netto.

Wybierając Wedding Car Service, zyskujesz:

  • efektowny samochód do ślubu i na wesele, który jest doskonałą ozdobą i potrafi zachwycić każdego gościa;
  • wyjątkowy pojazd przystrojony naturalnymi kwiatami z dodatkami – to dodatkowa opcja, którą realizujemy na życzenie klienta;
  • istnieje również możliwość równoległego wynajęcia pojazdu dla rodziców/świadków wraz z kierowcą;
  • możliwość wykonania sesji zdjęciowej w dniu ślubu w cenie pojazdu – sesja realizowana jest w sytuacji, w których Młoda Para decyduje się na konkretny przedział czasowy;
  • bezpieczną i komfortową opcję wynajmu Ferrari do ślubu;
  • możliwość wynajmu samochodu do ślubu wraz z kierowcą;
  • współpracę z rzetelną i terminową wypożyczalnią działającą na terenie całej Polski.

Interesuje Cię wynajem Ferrari na wesele? Masz pytania co do oferty? Skontaktuj się z nami najwygodniejszym dla Ciebie kanałem – do wyboru masz kontakt telefoniczny lub poprzez e mail.

Zapraszamy!