Audi SQ7 do ślubu

Szukasz niezawodnego pojazdu, którym świadkowie lub rodzice podjadą do kościoła, czy urzędu stanu cywilnego? Zależy Ci na tym, aby samochód nie tylko doskonale się prezentował, ale też zapewniał podróż w komfortowych warunkach? Wybierz Audi SQ7 do ślubu!

W Wedding Car Service wynajmiesz ten model Audi za jedyne 1200 złotych. Jeśli wykorzystywany jest w tym samym czasie z wynajętym innym pojazdem, cena jego wynajmu to jedyne 800 złotych z kierowcą, który bezpieczenie dowiezie rodziców lub świadków we wskazane miejsce.

Zarezerwuj samochód do ślubu w dobrej cenie

Audi SQ7 to pojazd, którym jazda jest czystą przyjemnością. Samochód zawdzięcza to nie tylko dynamicznemu wyglądowi, czy innowacyjnym systemom, w jakie jest wyposażony, ale przede wszystkim odpowiada za to komfortowe oraz przestronne wnętrze. We wnętrzu znajdziesz wszystkie udogodnienia, jakich można byłoby spodziewać się w luksusowym SUV-ie.

Najczęściej Audi SQ7 wykorzystywany jest jako pojazd towarzyszący dla świadków lub rodziców. Wybór tego pojazdu zapewnia Waszym bliskim komfortową podróż w przyjemnej i spokojnej atmosferze.

Dlaczego warto zarezerwować samochód w Wedding Car Service?

  • Wynajmując Audi SQ7, świadkowie i rodzice mają szansę przyjechać pod kościół, lub urząd stanu cywilnego samochodem, który wyróżnia dynamiczny wygląd i komfortowe wnętrze.
  • Jeśli masz takie życzenie, przystroimy pojazd naturalnymi kwiatami oraz dodatkami.
  • Cena wynajmu obejmuje również sesję zdjęciową w dniu ślubu – możesz skorzystać z tej opcji, jeśli sesja odbędzie się we wskazanym przedziale czasowym.
  • Wynajem auta w wypożyczalni Wedding Car Serwis jest niezwykle prosty, szybki i bezpieczny.
  • Oferujemy możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą.
  • Jesteśmy słowni – punktualnie zjawiamy się o ustalonej godzinie, a także zapewniamy miłą atmosferę w trakcie przejazdu.

Chcesz wynająć Audi SQ7 do ślubu? Przypadła Ci do gustu nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu – zadzwoń do nas 504 279 511 bądź napisz pod adres e-mail biuro@weddingcarservice.pl

Zapraszamy!