Ślub to wyjątkowe wydarzenie wymagające niezwykłej oprawy. Sposobem na uświetnienie tego dnia jest przyjazd do kościoła lub urzędu efektownym pojazdem, który nie tylko zachwyci zaproszonych gości, ale też będzie świetnie prezentować się na zdjęciach i na długo zostanie w pamięci Pary Młodej. Jednym z samochodów, jaki zamówisz w naszej wypożyczalni, jest Audi R8 V10 Plus.

Wynajmij Audi R8 w atrakcyjnej cenie

Audi R8 V10 Plus to doskonały wybór, jeśli szukasz ekskluzywnego samochodu do ślubu. Pojazd łączy w sobie wiele cech: jest efektowny, elegancki i niezwykle komfortowy. Nic więc dziwnego, że wiele Par Młodych chętnie wybiera właśnie ten model, aby podjechać pod kościół lub urząd stanu cywilnego.

W Wedding Car Service zamówisz Audi R8 do ślubu za jedyne 2100 złotych.

Niemiecka jakość

Pierwsza generacja Audi R8 pojawiła się na rynku w 2006 roku. Samochód bardzo szybko zdobył sympatię fanów motoryzacji, a dwa lata później – w 2008 roku – zyskał nagrodę World Performance Car of the Year.

Dostępny w naszej ofercie Audi R8 V10 Plus, podobnie jak wszystkie propozycje tej niemieckiej marki, wyposażony jest w szereg innowacyjnych pod względem technologicznym rozwiązań. Jedną z najciekawszych opcji jest multimedialny kokpit kierowcy. Model wyróżnia się też na tle innych pojazdów potężną mocą i napędem, dzięki czemu jazda jest prawdziwą przyjemnością.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Efektowny i komfortowy – Audi R8 to idealny samochód dla Młodej Pary, która urządza elegancki, luksusowy ślub. W naszej wypożyczalni istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą.
  • Chcesz ozdobić samochód? Nic prostszego. W Wedding Car Service oferujemy dodatkowo przystrojenie samochodu naturalnymi kwiatami i dodatkami.
  • W cenie wynajmu proponujemy również sesję zdjęciową na tle pojazdu. Sesja odbywa się w wyznaczonym przez wypożyczalnię przedziale czasowym.
  • U nas wynajmiesz auto w szybki, bezpieczny i prosty sposób.
  • Jesteśmy punktualni oraz zapewniamy miłą atmosferę w trakcie przejazdu.

Chcesz wynająć Audi R8 do ślubu? Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas – 504 279 511 – lub napisz pod adres e-mail biuro@weddingcarservice.pl