537 911 076 & 504 279 511 biuro@weddingcarservice.pl

POJAZDY KLASY PREMIUM NA SPECJALNE OKAZJE

Niech ten szczególny dzień będzie dla Państwa jeszcze bardziej wyjątkowy.

Wynajem okolicznościowy samochodów klasy Premium

Nasza specjalność to dostarczanie Państwu niezapomnianych chwil, emocji i wrażeń w postaci pojazdów klasy super premium – zarówno unikatowych aut sportowych jak i limuzyn z kierowcą. Wszystkie propozycje to wyłącznie najnowsze modele w ofercie ich producentów. Proponowane przez nas pojazdy rzadko spotykane są na drogach i bez wątpienia stanowić będą wyjątkową ozdobę każdej uroczystości wzbudzając zachwyt zaproszonych gości.

Skontaktuj się z nami. Świadczymy usługi w całej Polsce!

Szczegóły dot. naszej oferty


• Do 50 km od Mikołowa usługi najmu okolicznościowego świadczymy w podanych cenach.

• Powyżej 50 km, większość pojazdów, w szczególności sportowych, jest zazwyczaj transportowana w cenie 2 pln/km.

• Dopłata za odległość jest wtedy liczona od siedziby firmy do miejsca wskazanego przez zamawiającego i z powrotem. /zazwyczaj dom Pana Młodego – w przypadku uroczystości weselnej, np. 150 km w dwie strony x 2 pln = 300 pln/.

• Użytkowanie pojazdu na trasie > Pan Młody > Panna Młoda > Kościół/USC > sala weselna > fotograf > /do 50 km jest wliczone w cenę najmu, powyżej tej odległości    2 pln/km. Nie stosujemy limitów czasowych i dodatkowych opłat z tym związanych, ten dzień jest dla Państwa, zależy nam na Waszym komforcie i zadowoleniu.

• Przystrojenie pojazdu od 100 – 150 pln, preferujemy eleganckie ozdoby oparte o naturalne białe kwiaty z dodatkami, /zazwyczaj przednia szyba w prawym rogu oraz okolice klamek, pojazdy tego typu nie potrzebują wiele by wyglądać jeszcze lepiej/.

• Pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości w dniu rezerwacji, reszta płatna w dniu uroczystości przed wydarzeniem.

• Podane kwoty są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT.

AKTUALNOŚCI

Ślub Moniki & Krzysztofa

Huhu ha, huhu ha nasza zima zła... Monika i Krzysztof niestandardowo w zimowej odsłonie. Nawet silny mróz nie przeszkodził w stworzeniu gorącej atmosfery weselnej, wyjątkowa limuzyna Maserati Quattroporte była tylko "skromnym" dodatkiem tej...

czytaj dalej

Ślub Alicji & Wojtka

Lato... Wspomnienie lata, to był wspaniały dzień dla Alicji i Wojtka w Mercedesie S500 Coupe. Wszystkiego dobrego dla Was! Dziękujemy za piękne zdjęcia, pięknej młodej pary!

czytaj dalej

Wedding Car Service

Gliwicka 69
43-190 Mikołów

TELEFON: +48 537 911 076
EMAIL: biuro@weddingcarservice.pl

Wedding Car Service
Gliwicka 69
43-190 Mikołów

537 911 076
504 279 511
biuro@weddingcarservice.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:00-18:00
wtorek-piątek 10:00-16:00

Facebook